Login with Social Profiles

Facebook Google

Existing Account?

Про нас

Про нас

Садиба "У Зумера" - це відпочинковий комплекс, розташований в селі Криворівня, Івано-Франківська область, Україна. Вона відома своєю затишною атмосферою та прекрасними умовами для відпочинку в Карпатах.

Садиба пропонує різноманітні зручності для гостей, включаючи комфортабельні номери, рестораном з традиційною українською кухнею, бар, поруч за додатковою домовленістю чан, сауна та басейн. Також є можливість організації екскурсій, походи гірськими маршрутами, прогулянки верхи на конях, вело та квадротури.

Оточена гірськими ландшафтами та зеленими насадженнями, "Садиба у Зумера" дарує можливість насолодитися природою Карпат.

Ви можете розслабитися на великій терасі або насолоджуватися краєвидами зі садового майданчика.

Зручне розташування садиби дозволяє легко дістатися до таких туристичних визначних місць, як гора Говерла, гора Піп Іван, водоспад Пробій, річка Чорний Черемош та інші привабливі природні об'єкти. поруч відомі маршрути на г.Довбушанка, Писаний камінь, полонина Ігрець.

Якщо ви плануєте відпочинок в Карпатах, садиба "У Зумера" може бути прекрасним варіантом для комфортного і затишного перебування.

Фото: